loader

Pierwszy taniec

Pierwszy Taniec Pary Młodej jest jednym z nieodłącznych elementów każdego wesela i miłym akcentem dla gości, którym Państwo dają sygnał do rozpoczęcia zabawy weselnej.

Pięknie przygotowany układ choreograficzny jest ozdobą każdego wesela, dlatego też warto do pierwszego tańca się przygotować.
Wiemy jak ważny jest dla Was ten dzień i pomożemy uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym. Od lat specjalizujemy się w nauce tańca towarzyskiego i użytkowego, oraz przygotowywaniu Młodych Par do pierwszego tańca. Nauczymy Was kliku podstawowych kroków, a jeśli macie więcej czasu pomożemy również w wyborze utworu, rodzaju tańca i przygotujemy specjalny układ choreograficzny, dostosowany do umiejętności indywidualnych każdej pary.
Pracujemy głównie w godzinach wieczornych, kiedy to większość osób zdąży wrócić z pracy lub uczelni. Prowadzimy lekcje indywidualne dla narzeczonych także w weekendy (soboty). Wprowadziliśmy dwie lokalizacje, gdzie odbywają się lekcje indywidualne, by każdy mógł dopasować je do siebie.
Oprócz lekcji "Pierwszego Tańca" proponujemy także naukę tańca towarzyskiego i użytkowego dla par i nie tylko przed ważnymi imprezami, oraz lekcje doszkalające dla tych, którzy potrafią tańczyć i chcą poprawić jakość swojego tańca bądź uzupełnić zaległości z innych kursów tańca.

Już niedługo pojawią się tutaj opinie naszych klientów!

Już niedługo!